niesmigielska.com | blog, fotografia, podróże, suchary

Słabe żarty, mocne zdjęcia. Blog fotograficzny z podróżniczym zacięciem.

#ŻYCIE II
Poznań

#ŻYCIE II

zdarzyło nam się być dzisiaj w kilku ładnych miejscach i jednym brzydkim (dla pełnej jasności: ściernisko przy obserwatorium – ładne), a że doszłam do wniosku, że jeśli jest coś, co robię odrobinę powyżej przeciętnej, to chyba będą to zdjęcia – niech będą zdjęcia.
miło widzieć, jak taczaka rośnie w siłę. jak starzy hipsterzy (tomek nadal nosi czapkę) dzisiaj ciasto zjedliśmy w niesiarkowanej i o ile nie pogniewałabym się o większą porcję, o tyle mają tam chyba najbardziej fotogeniczny wystrój na mieście. i eko fair trade wege staf, więc jak ktoś jest wyczulony na takie sprawy, to może zjeść muffinkę i wypić kawę z poczuciem, że zrobił coś dla świata i dla siebie. żartuję sobie, bardzo przyjemne miejsce.

biedagaleria mm. tzn. ok – cieszę się, że z rogu dwóch ważniejszych ulic w centrum poznania zniknęły blaszaki z poliestrowymi majtami, ale poza tym jedynym pozytywem jest taras widokowy (wobec braku dostępu do ostatniego piętra okrąglaka. czy się mylę?). wychodzisz na ten taras i pierwsza rzecz, jaką widzisz – zamek gargamela. zauważam w tym coś zabawnego.

ponieważ odkąd schudłam mam nasrane w głowie na punkcie ruchu i odżywania, po obiedzie i dwóch deserach poszliśmy na spacer i było tak ładnie, że zrobiłam pierwsze i ostatnie zdjęcia zimowe tej wiosny. tak się złożyło, że równo rok temu też byliśmy pod obserwatorium (spalaliśmy po pół szarlotki zżarte na łebka). niby tak samo, ale jakby inaczej.

2012:

vs 2013:

znajdź 7 różnic pomiędzy parami obrazków:

na serio, następnym razem będzie budapeszt.

Written by Nieśmigielska - 17/03/2013
 • proszę mnie tam zabrać następnym razem! głównie chodzi mi o niesiarkowaną, ale może być wszędzie w sumie.

  jesteś mistrzynią photoshopa, mówił Ci to ktoś :>

  PS czekaj cierpliwie na odpowiedź, pani obieżyświat!

  PS2 a gdzie, kurwa, english version?

  lu

  • no nie powiem, że miałam w planach Cię tam zabrać, gdybyś przyjechała :>
   wiesz co, za każdym razem tyle się sram z doborem zdjęć, obróbką, układem i napisaniem tych kilku zdań, że jakbym miała jeszcze po angielsku napisać (a nie chodzi mi o proste tłumaczenie tego co jest), to by mi blogowanie zajmowało więcej czasu niż magisterka, hehe.

 • na górnym tomek ma głupszą minę

 • Pingback: POZNAŃ: PRZEWODNIK NA LATO - niesmigielska.com | blog, fotografia, podróże, suchary()